تبلیغات
دانلود پاور پوینت های زیبا .مقالات موفقیت. راز خوشبختی تغذیه مناسب مقالات دینی ومذهبی اینترنت کامپیوتر گنجینه زندگی مقالات روان شناسیپزشکی مسائل زناشویی .مسائل جنسی<ء زیبایی دانلود پاور پوینت های زیبا .مقاله به زبان انگلیسیpsychology articles گنجینه سخن بزرگان مقالات حقوق ازدواج موفق دانلود آهنگهای جدید اخبار جدید مقالات خانواده روانشناسی کودکان خانواده سالم دانلود کتاب پزشکی دانشجویان دانلود پاور پوینت های زیبا .مقالات موفقیت. راز خوشبختی تغذیه مناسب مقالات دینی ومذهبی اینترنت کامپیوتر گنجینه زندگی مقالات روان شناسیپزشکی مسائل زناشویی .مسائل جنسی - خبرنگاركیهان متهم به باج خواهی و سواستفاده شد

دانشجویان دانلود پاور پوینت های زیبا .مقالات موفقیت. راز خوشبختی تغذیه مناسب مقالات دینی ومذهبی اینترنت کامپیوتر گنجینه زندگی مقالات روان شناسیپزشکی مسائل زناشویی .مسائل جنسی

دانلود پاور پوینت های زیبا .مقالات موفقیت. راز خوشبختی تغذیه مناسب مقالات دینی ومذهبی اینترنت کامپیوتر گنجینه زندگی مقالات روان

دانلود كتاب  مسائل زناشویی  روان شناسی   تغذیه وبهداشت  پزشکی  اینترنت وكامپیوتر

مقالات تاریخی

 گنجینه سخن بزرگان مقالات اجتماعی  مقالات سیاسی دانلود پاورپوینت

اخبار جدید
فیلم سینمایی "جدایی نادر از سیمین" به کارگردانی اصغر فرهادی برنده سه جایزه جشنواره فیلم برلین شد.
خبرنگاركیهان متهم به باج خواهی و سواستفاده شد

فارس:برقراری آرامش درمشهد با حضور ناجا

قذافی هم فراری شد،برادرچاوز پناهش داد؟

فردوسی پور عامل شکست ما مقابل ملوان است !

کرش مشاور تیم ملی !

دستگیری بازیگر فیلم ده نمكی در 25 بهمن

حملات سیاسی به حاتمی‌کیا و گشت ارشاد در برج میلاد

تلاش برای حضور جعفر پناهی در جشنواره برلین
آخرین نیوز: روابط عمومی مركز امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با ارسال اطلاعیه به مطلب روزنامه كیهان واكنش نشان داد.

در نسخه‌ای از این اطلاعیه كه برای آینده ارسال شده آمده است:
روزنامه كیهان در خبری كه در شماره 19869 مورخ یكشنبه 1/12/1389 در صفحه 2 در خصوص حضور معاون رییس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در كیش منتشر شد؛ اقدام به انعكاس حاشیه سازی های خبرنگار مستقر این روزنامه در این جزیره كرد كه با توجه به خط مشی روزنامه مدعی اصولگرایی، جای تعجب و البته تاسف دارد.
لذا مطالبی به جهت تنویر افكار عمومی و رفع ابهامات موجود جهت درج و انعكاس در آن رسانه تقدیم می‏گردد.

بسمه تعالی
تنها كسانى دروغ پردازى مى كنند كه به آیات خدا ایمان ندارند و آنان خود دروغگویانند. (سوره نحل / آیه 105 )

نشر اكاذیب و افترا به دست اندركاران و خادمان نظام از جانب كسانی كه ادعای حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارند جای بسی تعجب است!
در زمانه‏ای كه دستیابی ایران به موقعیت‏های رفیع علمی، فرهنگی و هنری در عرصه‏های بین المللی، حسادت بیگانگان را منجر شده و پیكان نقادانه آنان به سوی كشور نشانه رفته است؛ تلاش برای تثبیت این مواهب الهی تكلیف است و سوء استفاده از تریبون مقدس رسانه برای شایعه و دروغ پراكنی، تضعیف دولت و بدنه خدمتگزار آن و در نهایت ایجاد تشویش افكار و اذهان عمومی و تلاش برای بر هم زدن امنیت ملی و مردم گناهی است نابخشودنی.
انتظار ملی از مدعیان پایبندی به نظام و اسلام و كسانی كه خود را در زمره خادمین به ملت قرار داده و رسالت شان را حمایت از بسط این نظام مقدس عنوان می كنند تلاش و جهاد برای توسعه امنیت فكری در اجتماع است تا فرصت بهره برداری از این شرایط مطلوب كه ماحصل برقراری حكومت دینی و مذهبی در كشور است بیش از پیش فراهم شود.
البته انتشار چنین اخباری از رسانه ای كه ادعای واهی ارتباط با امام زمان(عج) را دارد و شایعه پراكنی و دروغ در اخبار آن ساری و جاری است، دور از ذهن نیست و نخواهد بود.
از این رو نكاتی خطاب به گردانندگان این روزنامه ضروری است:
1. خبرنگار روزنامه كیهان در حاشیه سازی های خود مدعی گله و شكایت تعدادی از مردم و كاركنان جزیره كیش شد. حال آن كه اصل ماجرا از این قرار است كه در حاشیه مراسم مذكور، خبرنگار روزنامه كیهان كه در جزیره كیش ساكن است، به سمت دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد آمده و به سبك "بترسان و امتیاز بگیر" مدعی وجود مشكلات زیاد در جزیره كیش می شود كه در پاسخ به كلی گویی وی با تكذیب دبیر شورا مواجه می شود. در ادامه خبرنگار روزنامه كیهان به طرح تقاضای شخصی خود می پردازد كه در پاسخ به این موضوع نیز به نامبرده اعلام می شود كه جنابعالی مستخدم روزنامه كیهان بوده و می بایست حقوق، مزایا و امكانات مورد نیاز خود را از موسسه كیهان دریافت كنید.


در نتیجه این پاسخ ها كه به هیچ وجه به مذاق خبرنگار روزنامه كیهان خوش نیامده بود، گفت و شنود اختصاصی خبرنگار كیهان با دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد، به نام مشكلات مردم كیش در این روزنامه منعكس شد! اگرچه ناشی گری خبرنگار روزنامه كیهان در سطر بعد مشخص می شود كه دبیر شورا خطاب به
وی اعلام می كند "اگر سئوال دیگری دارید، همراه من بیایید! " كه علی القاعده نمی توان چنین ادبیاتی را خطاب به عده ای از مردم شریف كیش به كار برد.
2. در رد دروغ خبرنگار روزنامه كیهان مستقر در كیش، ذكر این نكته نیز خالی از لطف نیست كه اگر ادعای وی صحت داشت مدیران مناطق آزاد نیز به سبك مدیران آن روزنامه می بایست از درهای پشتی و خروجی هایی كه مردم حضور ندارند، از محل مراسم خارج می شدند تا به این ترتیب از مواجهه با مردم معترض آن هم در حضور اصحاب رسانه امتناع می شد.
نكته دیگر آن كه بر خلاف مدیر مسوول روزنامه كیهان كه در انظار عمومی و در میان مردم دیده نمی شود؛ مدیران مناطق آزاد آمادگی خود را برای قدم زدن آزادانه در كنار مدیر مسوول روزنامه كیهان و در بین مردم اعلام می دارد تا مشخص شود چه كسی از حضور میان مردم گریزان است.
3. در پایان به روزنامه مدعی شرافت قلم و اصولگرایی توصیه می شود، فی الواقع و در عمل به مدعای خود پایبند باشند كه صداقت با شعار محقق نمی شود. فلذا مستدعی است مشكلات و تهدید منافع شخصی خود را به پای مردم عزیز ایران ننویسید.
 گفتنی است كیهان نوشته بود:

حاشیه جالب این همایش آنكه حمید بقایی معاون رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی كشور قصد خروج از سالن را داشت كه چند نفر از مردم و كاركنان جزیره كیش جهت گله و شكایت نزد او آمدند.
زمانی كه مردم دردمند نزدیك بقایی شدند، از او پرسیدند: تا كی قرار است مشكلات مردم و كاركنان دولتی این جزیره ادامه پیدا كند؟
بقایی نیز در پاسخ گفت: جزیره كیش هیچ مشكلی ندارد و اگر سوال دیگری دارید، با من بیایید!
وی هنوز به درب خروجی اصلی محل برگزاری همایش نرسیده بود كه جمعیتی بالغ بر 150 نفر دور و اطرافش حلقه زدند و هر یك به نوعی نسبت به عملكرد ضعیف محبی رئیس سازمان مناطق آزاد كیش اعتراض كردند و بی احترامی های این مسئول دولتی را مورد نكوهش قرار دادند.
به گزارش خبرنگار كیهان، حمید بقایی با روبرو شدن با حجم عظیم اعتراض ها، گفت: این مسائل به من ارتباطی ندارد!
در همین حین جمع معترضان بیشتر شد و همگی خطاب به معاون رئیس جمهور اعلام كردند برای انعكاس و حل مشكلاتشان منتظر احمدی نژاد خواهند شد.
بقایی كه با معترضان روبرو شده بود، نتوانست از محل همایش خارج شود و از روی اجبار به سالن بازگشت و در عین حال، اخراج و شركتی شدن كاركنان دولتی را منتفی اعلام كرد.
گروهی از معترضان حین خروج بقایی از سالن همایش و پس از پایان برنامه، تهدید كردند در صورتی كه مشكلشان حل نشود، برای تحصن مقابل دفتر او عازم تهران خواهند شد.
پس از پایان همایش، دكتر احمدی نژاد برای بازدید از مناطق محروم عازم شد و از نزدیك با مشكلات مردم بومی این نقاط آشنا شد و دستور رفع معضلات پیش روی آنها را صادر كرد.


 زناشویی وبار داری
 موفقیت خوشبختی
 خانواده پزشکی

لزوم به تعویق انداختن رابطه زناشویی

اسرار موفقیت زنان شوهردار

اشتیاق و شور زناشویی در ازدواج

روشی جدید برای پیشگیری از بارداریخلاقیت و راه های افزایش آن

نگرش ها موفقیت را رقم می زنند

راه های زندگی بهتر

قانون نظم

كارهایتان را با موفقیت انجام دهید!


خواسته جهانی زنان از همسرانشان

چگونه ارتباط احساسی برقرار کنیم؟

خط برای زندگی بهتر

اشتباهاتی كه منجر به طلاق می‌شود ..


رویا درمانی

تأثیر نماز بر کاهش انحرافات جنسی

خواب خوب شبانه راز طول عمر بیشتر

راهکارهای پیشگیری از سردرد

کودک بد غذای من
عمومی
 دانلودپاور پوینت

چگونه اندامی زیبا داشته باشیم ؟

 تاثیر گناه در ایجاد اختلال در اخلاط بدن و بیماریهای جسمی و روحی

 کاج آمریکایی؛ هرگز!

 ضرورت بررسی معضل تبلیغات منفی آنفلوانزای خوكی طبل توخالی ویروس A در رسانه ها

 موبایل ، خطرناک مثل سیگار

 وصیت نامه داریوش كبیر

دانلود پاورپوینت سه داستان کوتاه و تاثیر گذار

دانلود پاورپوینت داستانی از خِرد باستان

دانلود پاورپوینت پرواز

دانلود پاورپوینت نکات تاثیر گذار در توسعه شخصیت

دانلود پاور پوینت :سفر به اعماق

دانلود پاور پوینت دوست

کلیپ پاورپوینت مغایرت های زمان

 

كودكان  دینی ومذهبی

آیا می خواهید فرزندتان نابغه باشد

روان شـناســی كودك :بدون تغییر خود نمی توانیم فرزندمان را تغییر دهیم

عزت نفس در كودكان

چطور كودكان را در سفر سرگرم کنیم؟

روان شناسی کودک

کودکان پیش گویی می کنند

کوچولوی دروغ گویتان را متهم نکنید

 فتوا دادن محمد ص از نگاه دکتر شریعتی

شریعتی و اسلام سیاسی

اسماعیلت را قربانی کن .

گفتگوی دوست داشتنی ما با خدا (حتما بخوانید)

مبنای حقوق بشر غربی چیست و چرا با اسلام سازگاری ندارد؟


نویسندگان

دانلود پاور پوینت های زیبا .مقالات موفقیت. راز خوشبختی تغذیه مناسب مقالات دینی ومذهبی اینترنت کامپیوتر گنجینه زندگی مقالات روان شناسیپزشکی مسائل زناشویی .مسائل جنسی<ء زیبایی دانلود پاور پوینت های زیبا .مقاله به زبان انگلیسیpsychology articles گنجینه سخن بزرگان مقالات حقوق ازدواج موفق دانلود آهنگهای جدید اخبار جدید مقالات خانواده روانشناسی کودکان خانواده سالم دانلود کتاب پزشکی
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :